İnsan Kaynakları

19

Ocak

İnsan Kaynakları

19 Ocak, 2013 Admin Hizmet

İnsan Kaynakları

Grupbim, sadece bulunduğu sektörde değil, ülkemizde, her yönüyle örnek gösterilecek bir kuruluştur. Grupbim’in bu başarısının arkasında çalışkan, yaratıcı, dinamik, inisiyatif sahibi, yasalara uyan, dürüst çalışanları vardır. Yenilikçi, değişime hazır, sorumluluk bilinci olan, rekabetçi, çalışkan, esnek düşünebilen çalışanlara sahip olabilmenin her iki yöntemini de kullanan Grupbim, insan kaynaklarını geliştirebilmek için iç ve dış eğitimler ile çalışanlarını güçlendirirken aynı zamanda yetişmiş çalışan istihdamı ile de gücüne güç katmaktadır.

Temel felsefesinde tam bir ekip ruhu içerisinde işe odaklı, kuruluşun tüm kaynaklarını etkin ve doğru kullanabilen, ortak hedeflere en doğru şekilde ulaşabilen çalışanlar yetiştirmek ve barındırmak olan insan kaynakları politikasında Grupbim bireylerin kişisel yetilerini de öne çıkarmak istemektedir. Çalışanlar, kişisel yetenekleri, eğitim ve öğrenim durumları, kendisine ve kuruluşa katkıları, iş verimlilikleri, ekip çalışmasına yatkınlıkları, liderlik yetenekleri gibi unsurlarla belirlenen performanslarına uygun pozisyonlarda değerlendirilir. 

Grupbim çalışanları, yönetim ve kuruluşun gelecek planlarına ilişkin tüm kararlarında aktif olarak yer alırlar. Kuruluş hedeflerinin belirlenmesinde ve uygulanmasında katılımcı bir yapıya sahip olan yönetim kadrosu ile çalışanlar her aşamada ortak karar verir ve uygularlar. Katılımcı yönetim yapısı sayesinde oluşabilecek hatalar tüm proseslerde hızla farkedilir ve bertaraf edilir. 
 
Grupbim yönetimi ve çalışanları sunulan ürün ve çözümlerde en iyi olmayı birinci hedefi olarak görür ve gerekli bilgi birikimini sağlamak için kurum içi iletişime, bilgi paylaşımına önem verirler. Bilginin gücü ile ticari deneyimler hep bir arada değerlendirilir. Bilginin gücüne inanıyor, öğrenmenin tadına varmak istiyor ve gerçekten bir iz bırakmak istiyorsanız sizde bir Grupbim çalışanı olabilirsiniz.
 
Başvurularınız için : info@grupbim.com adresinden bize ulaşabilirsiniz

Paylas

Mesaj Gonder

  IP Bilgileriniz Kayıt Altına Alınmaktadır.

Bizimle Çalışın!

Hemen Arayın!

Hizmetlerimizden sınırsız şekilde yararlanın!